Kies voor kwaliteit. Kies voor Magnetic Nail Academy Zwolle
Wil je een opleiding Nagelstyling volgen, maar weet je niet waar je moet beginnen? In een markt met talloze opleiders en aanbiedingen is het soms lastig kiezen. Ga je alleen voor een lage prijs, of kies je voor kwaliteit en toekomstperspectief?
Bij CT International zit je goed. Wij bieden praktijkgerichte opleidingen volgens de bewezen methode van de Magnetic Nail Academy – een ijzersterk merk van Nederlandse bodem met internationale allure.
Als trotse partner van Magnetic Naildesign staan wij voor vakkennis, professionele begeleiding en een opleiding waarmee jij écht het verschil maakt in jouw toekomstige nagelsalon. Of je nu net begint of wilt doorgroeien tot allround nagelstyliste: wij leiden je op tot een specialist in veilige, hygiënische en professionele nagelstyling.
🧭 Welke route kies jij?
Bij CT International heb je drie duidelijke opleidingsroutes, afgestemd op jouw ambitie:
1️⃣ Zelf kunstnagels leren maken voor eigen gebruik
Je kiest dan voor de Gelpolish Kick-Off – een eerste, laagdrempelige kennismaking met professionele nagelproducten en de basisprincipes van kunstnagels.
- Je leert werken met professionele Gelpolish.
- Je krijgt uitleg over juiste applicatie, veilig vijlen en productverwerking.
- Deze opleiding is ideaal als je jouw eigen nagels professioneel wilt leren verzorgen. Na afloop kun je besluiten of je verder wilt met de Salonopleiding.
2️⃣ Starten als professioneel nagelstyliste
Wil jij je eigen nagelsalon starten of klanten professioneel en verantwoord behandelen? Dan kies je voor de Salonopleiding – Basistechnieken.
- Deze opleiding duurt 5 dagen.
- Je hebt géén voorkennis nodig – alles wat je moet weten, leer je bij ons.
- Heb je de Kick-Off al gevolgd? Dan sluit dat mooi aan, maar het is niet verplicht.
3️⃣ Allround opleiding tot veelzijdige nagelstyliste
Wil je álles leren? Dan kies je voor de Allround opleiding:
- Je start met de Salonopleiding (5 dagen)
- Daarna volgen 7 extra lesdagen met o.a. PowerGel, FiberGel, Combi Manicure en Shape It’s technieken.
- Je leert werken met korte én lange nagels, square of almond shapes.
- Van natuurlijke nagelverzorging tot verlengen en verfraaien van kunstnagels.
Deze drie routes vormen samen een logisch groeipad in het vak van nagelstyliste – van basiskennis tot professionele praktijkvoering.
✅ Zet nu de eerste stap in jouw carrière als professioneel nagelstyliste!
Of je nu net begint of jouw skills verder wilt ontwikkelen – bij CT International vind je alles wat je nodig hebt voor een toekomst in de nagelstyling. Schrijf je vandaag nog in of neem contact met ons op voor persoonlijk advies.
Waarom kiezen voor CT International?
- 25 jaar ervaring in de branche
- Altijd up-to-date kennis, producten en technieken
- Professionele begeleiding door topdocenten
- Mogelijkheid tot doorstroming en specialisatie
- Uitstekend lesmateriaal en praktijkgerichte opbouw
Direct aanmelden voor de opleiding via bovenstaande Button!
Na jouw inschrijving ontvang je een bevestiging en een factuur van de aanbetaling voor €150,-. Na betaling is jouw plek voor jou gereserveerd. Dit bedrag word in mindering gebracht op het totale lesgeld.(er is een regeling om je lesgeld in max. 3 termijnen te betalen. hiervoor worden wel kosten in rekening gebracht.)
Vooraf gaand van de opleiding ontvang je een definitieve uitnodiging, hierin worden alle belangrijke zaken aangegeven.

🌟🌟🌟🌟🌟
“Leerzame opleiding, mooie locatie en fantastische docent. Een aanrader! De weken zijn voorbij gevlogen, ontzettend veel geleerd!”– Nathalie Barlage
Gelpolish Kick-Off
✨ Gelpolish Kick-Off
2 ochtenden van 3 uur (of 1 ochtend als privetraining)
Deze korte, praktijkgerichte training is perfect als eerste kennismaking met Gelpolish:
- Dag 1: Kennismaking met Gelpolish en het aanbrengen van de basislaag.
- Dag 2: Vijlen en uitvoeren van een professionele opvulbehandeling.
Je werkt beide dagen op hetzelfde model, zodat je direct resultaat ziet.
Salonopleiding - Basistechnieken, 5 lesdagen
🔧 Salonopleiding – Basistechnieken
5 lesdagen
Leer de volledige salonbehandeling van A tot Z. Deze opleiding richt zich op professionele basisbehandelingen die je direct kunt toepassen in je eigen praktijk. Je leert o.a.:
- Natural Nail Treatment (BIAB)
- Refill met Gelpolish
- Shape It’s verlenging
- Correctie met sjablonen
- French Manicure
Dag 1 – Natuurlijke nagels verstevigen met Blush Gel
Je leert alles over de natuurlijke nagel en hoe je een diagnose en behandeladvies opstelt tijdens het klantgesprek. De populaire Natural Nail Treatment (ook wel BIAB genoemd) staat centraal.
Dag 2 – Opvullen en afwerken met Gelpolish
Dé nabehandeling voor elke salon. Herken problemen als scheurtjes of infecties en leer hoe je deze professioneel aanpakt.
Dag 3 – Verlengingen met Shape It’s & FiberGel
Voor klanten die langere nagels willen. Je werkt met Dual Forms voor dunne en sterke nagels.
Dag 4 – Correctiewerk en elektrisch vijlen
Je leert correcties aanbrengen met sjablonen, vormgeving verbeteren en veilig werken met een elektrische vijl.
Dag 5 – French Manicure & eindtoets
Kies voor een nieuwe set of een refill, en werk af met een French. Samen met je trainer bespreek je jouw vervolgstappen richting het beroep van allround nagelstyliste.
Allround Nagelstyliste, 7 lesdagen
🔄 Vervolgmogelijkheden: Allround Nagelstyliste
Wil je verder groeien? Na de basisopleiding stroom je door naar specialisatielessen: tijdens deze 7 lesdagen leer je werken met:
- PowerGel – Salon Almond, Babyboom, Reverse Inlay
- FiberGel – Nude verlenging, Refill met correctie
- Combi Manicure – Perfectie tot in de nagelomgeving
- Shape It’s technieken – Terugkerend onderdeel, toepasbaar met diverse materialen
Deze module is ook afzonderlijk* te boeken. (*alleen met toelatingstoets)
Over de docenten
Even voorstellen:
Mijn naam is Yessica Padberg en ik werk al ruim 30 jaar als nagelstyliste. Sinds 2017 ben ik met trots verbonden aan Magnetic Naildesign, waar ik niet alleen lesgeef op locatie in Nederland, maar ook internationaal actief ben als expert trainer.
The Queen of Nailart
Mijn specialiteit is nailart – een passie waarin ik volledig mijn creativiteit kwijt kan en waarin ik inmiddels liefkozend “The Queen of Nailart” genoemd word.
Liefde voor het vak delen
Na jarenlang in mijn eigen salon te hebben gewerkt, ontdekte ik hoe graag ik mijn kennis en liefde voor het vak met anderen wil delen. Lesgeven voelt voor mij als een eer – de kans om anderen te mogen inspireren, te begeleiden en te helpen groeien in dit prachtige vak.
Rust, aandacht & enthousiasme
Tijdens mijn lessen kun je een rustige en geduldige sfeer verwachten, waarin enthousiasme en persoonlijke aandacht centraal staan. Ik vind het belangrijk dat iedere cursist zich op zijn gemak voelt, fouten mag maken en écht begrijpt wat hij of zij doet.
Voor mij draait alles om inzicht: nagelstyling is als een puzzel – als je de opbouw snapt, vallen de stukjes vanzelf op hun plek.
Verdieping in de 7-daagse specialisatie
In de 7-daagse specialisatie binnen de Allround Opleiding geef ik verdieping in techniek, kennis en inzicht.
Want als gevorderde stylist wil je verder dan trucjes alleen – je wilt begrijpen waarom iets werkt, en hoe je het structureel en op hoog niveau kunt toepassen.
En dát is precies wat je van mijn lessen mag verwachten.
Mijn motto
“Techniek zonder inzicht is een kunstje – met inzicht wordt het vakmanschap”…
en daar help ik je met alle liefde bij!
https://www.instagram.com/yess2impress/

Mijn naam is Susi Boogh, 54 jaar en al 25 jaar met heel veel plezier actief als nagelstyliste. Wat ooit begon als een passie, is uitgegroeid tot mijn vak en levenswerk. Ik ben opgeleid bij Magnetic Nail Design en heb 20 jaar lang met trots trainingen gegeven – zowel nationaal als internationaal – voor dit prachtige merk.
Kennis die ik met liefde deel
Door de jaren heen heb ik met álle producten gewerkt en ken ik de recepturen van binnen en van buiten. Die kennis deel ik met liefde!
Tijdens mijn salonopleiding leer ik je op een duidelijke en praktische manier hoe je met verschillende producten prachtige nagels maakt – die je direct kunt toepassen in je eigen salon.
Meer dan techniek: business & groei
Maar we gaan verder dan alleen techniek.
We gaan keihard werken om jou op te leiden tot een succesvolle styliste – niet alleen creatief, maar ook zakelijk sterk.
We besteden veel aandacht aan business, klantgerichtheid en service, want dát maakt het totaalplaatje compleet.
En dat alles doen we in een gezellige sfeer, met veel humor en ruimte voor jouw persoonlijke groei.
Begrijpen wat je doet én waarom
We duiken ook in de anatomie en pathologie van de nagel.
Klinkt misschien serieus, maar het is super waardevol.
Want als jij weet wat je doet én waarom, sta je als styliste echt sterk in je schoenen.
Ik kijk ernaar uit!
Ik kijk ernaar uit om samen aan de slag te gaan en jou te zien groeien in dit mooie vak!
Xoxo, Susi
https://www.instagram.com/susimagnetic/

Praktische informatie en kosten van de opleiding
De kosten van de Allround opleiding zijn €1998,–. Dit is lesroute Salontraining en Allround technieken en zijn 12 lesdagen. Dit bedrag is inclusief BTW, lesgeld, lunch voor jou en je model en een lespakket met materialen die je gebruikt tijdens de lessen.
Je kunt er ook voor kiezen om je eerst alleen in te schrijven voor de Salonopleiding. 5-daagse training. de kosten hiervan zijn € 899,-
Na de inschrijving word er een bedrag van €150,- gefactureerd. Dit is je aanbetaling. Na ontvangst van je aanbetaling is je inschrijving definitief. Dit bedrag wordt vervolgens in mindering gebracht op het totale lesgeld. Het resterende bedrag moet voorafgaande aan de 1e les betaald worden. Dit kan via bankoverschrijving of contante betaling. Er is ook een mogelijkheid tot betaling in 3 gelijke termijnen.
Hiervoor worden wel extra administratiekosten in rekening gebracht.

Heb je interesse? En wil je een keertje meekijken in de les. Dat kan! Neem contact met ons op en we maken een afspraak met je om kennis te maken met de docent of om mee te kijken tijdens één van de lessen.
🌟🌟🌟🌟🌟
“Bijna klaar met de opleiding Allround nagelstyling! 💅🏼 Wat zijn die weken snel voorbij gegaan zeg. Goede uitleg en veel geleerd van een super docente en gezellige cursisten. Lunch is goed verzorgd en altijd genoeg keus in de shop! 🫣
En zeer vriendelijke personeelsdames. Toppers. De volgende training in januari is al weer gereserveerd! 👍🏼”– Tascha van Ham
✨ Productkennis & technieken
Tijdens de allround opleiding leer je werken met (bijna) alle produktgroepen van Magnetic. Omdat niet alle nagels hetzelfde zijn kun je zo altijd een passend product aanbrengen dat aansluit bij de wensen van je klant. Pas dan ben je een echte professional.